Targowa Bright Studio By Sofija

  • 28 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Targowa Bright Studio By Sofija Warsaw розташовані у районі Прага Південна, на відстані 2.3 км від Варшавського зоопарку, що рекомендується відвідати з сім'єю. Апартаменти розташовані на відстані 10 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Варшава-Всходня та за кілька кварталів від автовокзалу Dworzec Wschodni 03.

В апартаментах передбачено окремий туалет, душ і пральна машина для вашого комфорту.

Це помешкання пропонує гостям зручності для самостійного приготування їжі, такі як мінікухня, а також обідня зона де можна насолодитися їжею.

Кафедральний собор Івана Хрестителя знаходиться на відстані 2.4 км від апартаментів, а Президентський палац у Варшаві - на відстані 25 хвилин пішки. Targowa Bright Studio By Sofija мають відмінне розташування, за кілька кроків від станції метро Стадіон Народови. Помешкання розташоване на відстані 3.8 км від Lazienki Krolewskie w Warszawie.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Targowa Bright Studio By Sofija Варшава
Targowa 21 By Homeprime
Ціна лише для моб. пристроїв

Targowa 21 By Homeprime

8.9
Відмінно 6 відгуків
341 м від помешкання
USD 139 USD 125
за ніч
Close
Ціна лише для моб. пристроїв

Close

463 м від помешкання
Stadion Narodowy Warszawa Unit Apartmentmini Noclegi Super Lokalizacja Przy Metro Ministudio With Private Banthroom
Ціна лише для моб. пристроїв

Stadion Narodowy Warszawa Unit Apartmentmini Noclegi Super Lokalizacja Przy Metro Ministudio With Private Banthroom

572 м від помешкання
USD 33 USD 30
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    14 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Stadion Railway Station
    500 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Цілодобова стійка реєстрації
    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Цілодобова охорона
    • Магазини/ комерційні послуги

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Дизайн

    • Підлога з килимовим покриттям

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:30
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У Targowa Bright Studio By Sofija можна розмістити домашніх тварин?
      У Targowa Bright Studio By Sofija не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, посудомийною машиною і холодильником.
    • Квартира Targowa Bright Studio By Sofija розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Варшава-Всходня розташований за кілька кварталів від квартири Targowa Bright Studio By Sofija.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    14 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Stadion Railway Station
    500 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Targowa Bright Studio By Sofija Варшава

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити